Babeczki Reniferki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Babeczki Reniferki – stwórz pyszne i super wyglądające babeczki przypominające pyszczki reniferków! Przepis na nie poznasz od samego początku wykonując instrukcje pojawiające się na ekranie gry. Rączka Mikołaja pokazuje, który produkt należy właśnie umieścić w misce, aby to zrobić klikamy i trzymając wciśnięty przycisk myszy przenosimy go do miski. Efekt na pewno Cię zaskoczy!

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.4/10 (liczba ocen: 18)
Grano już: 9 033 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Torty Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Obiad Gry Bar Gry Owoce Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Zupy Gry Warzywa Gry Makaron Gra Ciasto