Babeczki Pełne Wiśni - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Babeczki Pełne Wiśni (Chocolate Cherry Cupcake) – Odrobina lata o każdej porze roku? Tak. To da się zrobić. Może być pyszna zabawa i pyszne słodkości. Wejdź do gry, gdzie powstają babeczki pełne wiśniowych smaków. Masz wątpliwości, czy dasz radę? Na pewno dasz. Dzięki podpowiedziom przejdziesz kolejne etapy tworzenia smakołyków bez problemowo.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 841 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Lody Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Makaron Gry Zupy Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Torty Gry Owoce Gry Ciastka Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Hamburgery Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Bar Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę