Babeczki Pełne Wiśni | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Babeczki Pełne Wiśni (Chocolate Cherry Cupcake) – Odrobina lata o każdej porze roku? Tak. To da się zrobić. Może być pyszna zabawa i pyszne słodkości. Wejdź do gry, gdzie powstają babeczki pełne wiśniowych smaków. Masz wątpliwości, czy dasz radę? Na pewno dasz. Dzięki podpowiedziom przejdziesz kolejne etapy tworzenia smakołyków bez problemowo.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 399 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Kuchnia Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Obiad Gry Makaron Gra Ciasto Gra Deser Gry Śniadanie Gry Lody Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Pizza Gry Warzywa Gry Dekorowanki