Babeczki na Święta - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Babeczki na Święta – przygotuj pyszne ciasto na babeczki, a potem udekoruj je. Pomocna rączka pokazuje Ci, którego produkty powinno się użyć w danej chwili. Przeciągnij go do dużej misy. Postępuj krok po kroku i zobacz jak łatwo stworzyć babeczkowe cuda. Udanych wypieków!

Sterowanie – klikamy myszką i przeciągamy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 27)
Grano już: 8 770 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Makaron Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Przepisy Gra Deser Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Lody Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Obiad