Babeczki na Sprzedaż - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Babeczki na Sprzedaż (Bake Sale Pie Cupcakes) – zrób pyszne babeczki, które będą idealne na sprzedaż dla Twoich sąsiadów. Przy okazji dowiedzą się jak świetnie potrafisz piec. Wyszukaj wszystkie potrzebne produkty z półek i przenieś je na bufet w miejsca gdzie powinny stać. Na dole ekranu gry widzisz pasek postępu zadania, zapełnij go całego. Zobacz jakie jeszcze zadania przed Tobą do wykonania.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 6 312 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Obiad Gra Deser Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Lody Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Owoce Gry Bar Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Zupy