Babeczki na Sprzedaż - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Babeczki na Sprzedaż (Bake Sale Pie Cupcakes) – zrób pyszne babeczki, które będą idealne na sprzedaż dla Twoich sąsiadów. Przy okazji dowiedzą się jak świetnie potrafisz piec. Wyszukaj wszystkie potrzebne produkty z półek i przenieś je na bufet w miejsca gdzie powinny stać. Na dole ekranu gry widzisz pasek postępu zadania, zapełnij go całego. Zobacz jakie jeszcze zadania przed Tobą do wykonania.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 6 597 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Fast Food Gry Makaron Gry Warzywa Gry Obiad Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Bar Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka