Babeczki na Sprzedaż - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Babeczki na Sprzedaż (Bake Sale Pie Cupcakes) – zrób pyszne babeczki, które będą idealne na sprzedaż dla Twoich sąsiadów. Przy okazji dowiedzą się jak świetnie potrafisz piec. Wyszukaj wszystkie potrzebne produkty z półek i przenieś je na bufet w miejsca gdzie powinny stać. Na dole ekranu gry widzisz pasek postępu zadania, zapełnij go całego. Zobacz jakie jeszcze zadania przed Tobą do wykonania.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.1/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 6 859 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Lody Gry Makaron Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gra Deser Gry Kurczak Barbie Gry Gry Torty Gry Obiad Gry Bar Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą