Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Babeczki na Sprzedaż (Bake Sale Pie Cupcakes) – zrób pyszne babeczki, które będą idealne na sprzedaż dla Twoich sąsiadów. Przy okazji dowiedzą się jak świetnie potrafisz piec. Wyszukaj wszystkie potrzebne produkty z półek i przenieś je na bufet w miejsca gdzie powinny stać. Na dole ekranu gry widzisz pasek postępu zadania, zapełnij go całego. Zobacz jakie jeszcze zadania przed Tobą do wykonania.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 4579 razy
Zobacz także:
Gry Pieczenie Ciast, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Bar Barbie Gry Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Pizza Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Makaron Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Warzywa Gra Deser Gry Hamburgery