Babeczki Motylki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Babeczki Motylki – Babeczki same w sobie również wglądają pięknie i smakowicie, ale gdyby tak przeobrazić je w coś wyjątkowego i całkowicie zmienić ich charakter? Zobaczcie jak zrobić z babeczek prawdziwe motyle! Wykonujcie instrukcje pojawiające się na ekranie, a poznacie każdy krok. Sięgnijcie po babeczki i operujcie nożem. Kiedy pojawi się strzałka kliknijcie i przeciągnijcie kursorem myszki wzdłuż strzałki. Efekt naprawdę Was zaskoczy.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.6/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 6 439 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Bar Barbie Gry Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Obiad Gry Zupy Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Torty Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Owoce