Babeczki Motylki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Babeczki Motylki – Babeczki same w sobie również wglądają pięknie i smakowicie, ale gdyby tak przeobrazić je w coś wyjątkowego i całkowicie zmienić ich charakter? Zobaczcie jak zrobić z babeczek prawdziwe motyle! Wykonujcie instrukcje pojawiające się na ekranie, a poznacie każdy krok. Sięgnijcie po babeczki i operujcie nożem. Kiedy pojawi się strzałka kliknijcie i przeciągnijcie kursorem myszki wzdłuż strzałki. Efekt naprawdę Was zaskoczy.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.6/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 6 206 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Makaron Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gra Ciasto Gra Deser Gry Kuchnia Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Obiad Gry Torty