Babeczki Jabłkowo-Karmelowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Babeczki Jabłkowo-Karmelowe (Karamel Apple Cupcakes) – Nadchodzi sezon na jabłka. Warto je wykorzystać, skoro są dostępne i świeżo zebrane. Może wykorzystajmy je do babeczek, bo na babeczki sezon jest zawsze. Na karmel zresztą też, więc do dzieła. Zacznijmy od zakupów a potem rączki w ruch.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 2.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 475 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Bar Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Fast Food Gra Deser Gry Przepisy Gry Zupy Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Owoce Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Lody