Babeczki Hello Kitty - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Babeczki Hello Kitty – babeczki są pyszne, ale oprócz tego mogą również wyglądać wyjątkowo. Jeśli macie swojego ulubionego bohatera z bajki lub kreskówki, możecie zrobić babeczkę z jego podobizną. Będzie to świetna zabawa i spora niespodzianka. W tej grze robimy babeczki z podobizną Hello Kitty. Do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.2/10 (liczba ocen: 47)
Grano już: 27 089 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Bar Gry Torty Gry Fast Food Gry Kanapki Gra Deser Gry Warzywa Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak