Babeczki Halloweenowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Babeczki Halloweenowe – Sara pokaże Ci jak przygotować przepyszne babeczki, a udekorujecie je tak, że będą idealne na święto Halloween. Przepis poznajemy oczywiście od samego początku, a więc od samego ciasta na babeczki. Takie babeczki można oczywiście przystroić inaczej tak aby pasowały na każdą okazję, ale zadanie na dziś to zrobić je jak najbardziej straszne, bo halloweenowe.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.4/10 (liczba ocen: 71)
Grano już: 20 679 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Bar Gry Przepisy Gry Kanapki Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Zupy Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Torty Gry Warzywa