Babeczki Halloweenowe Dory - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Babeczki Halloweenowe Dory – Dora postanowiła zrobić straszliwie dobre babeczki z okazji Halloween. Pomóż jej udekorować je. Klikaj na ikonki znajdujące się po lewej stronie ekranu gry, a po każdym kliknięciu zmieni się coś na babeczkach. Przejrzyj wszystkie opcje i wybierz najfajniejsze dekoracje.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 800 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Lody Gry Kanapki Barbie Gry Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Hamburgery Gra Deser Gry Owoce Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Dekorowanki