Babeczki Halloweenowe Dory | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Babeczki Halloweenowe Dory – Dora postanowiła zrobić straszliwie dobre babeczki z okazji Halloween. Pomóż jej udekorować je. Klikaj na ikonki znajdujące się po lewej stronie ekranu gry, a po każdym kliknięciu zmieni się coś na babeczkach. Przejrzyj wszystkie opcje i wybierz najfajniejsze dekoracje.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 791 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Zupy Gry Fast Food Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Kuchnia Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Hamburgery Gra Deser Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Makaron Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Pizza