Babeczki Drakuli - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Babeczki Drakuli (Dracula Cupcakes) – Słodki Drakula? To tylko w bajkach i w grach kulinarnych. Bo jeśli razem z nami zrobicie babeczki w kształcie Drakuli to ta wizja się spełni. Ale po kolei. Czyli zaczynamy od przygotowania wszystkich niezbędnych składników i akcesoriów. A zakończymy na Halloweenowej dekoracji.

Sterowanie – przy pomocy palca

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 862 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Owoce Gry Ciastka Barbie Gry Gra Deser Gry Przepisy Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Warzywa Gry Lody Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Bar