Babeczka dla Taty - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Babeczka dla Taty – dziś przedstawiamy wam grę, w której będziecie piec babeczki z kwiatuszkiem. Mistrzyni cukiernictwa będzie wam w tym pomagać, wykonując wszystkie wasze polecenia. Jak się domyślacie, będzie to prezent dla taty, więc im szybciej je upieczecie tym lepiej.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 3 110 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Owoce Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Bar Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Makaron