Azjatycki Kurczak z Cytryną - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Azjatycki Kurczak z Cytryną – nudzi Was tradycyjny obiad z ziemniakami i kurczakiem z patelni? Myśleliście jak inaczej można przygotować kurczaka? Czy zawsze musi być taki sam? Już teraz poznajcie przepis na azjatyckiego kurczaka, który podany jest w towarzystwie cytryny! Myślicie, że to dziwne połączenie? Cytryna świetnie wydobywa smak mięska. Przygotujcie go teraz i poznajcie przepis. Uwaga na czas! Musicie być szybcy!

Sterowanie – wykonuj instrukcje za pomocą myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 11 134 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Makaron Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Owoce Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Bar Gry Obiad Gry Fast Food Gry Torty Gry Kuchnia