Atak Nacho | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Atak Nacho – klikaj na ikonki znajdujące się u góry ekranu gry, a następnie wybieraj spośród dostępnych opcji widocznych na dole. Zmień również tło. Stwórz swoją własną kompozycję nacho!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 043 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bar Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gra Deser Gry Pizza Gry Fast Food Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Owoce