Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Atak Nacho – klikaj na ikonki znajdujące się u góry ekranu gry, a następnie wybieraj spośród dostępnych opcji widocznych na dole. Zmień również tło. Stwórz swoją własną kompozycję nacho!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 099 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Kurczak Gry Obiad Gry Kanapki Gry Lody Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Pizza Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Makaron Gry z Czekoladą