Anna Real Cooking | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Anna Real Cooking księżniczka Anna w nietypowym zadaniu w którym będziemy pomagać jej w kuchni. Spraw aby nasza bohaterka przygotowała oryginalny przepis i tym samym stała się doskonałą kucharką. Wykonuj zadanie zgodnie ze swymi kubkami smakowymi a na pewno wyjdzie coś fajnego.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 305 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Pizza Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Torty Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Lody Gry Bar