Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Anna Real Cooking księżniczka Anna w nietypowym zadaniu w którym będziemy pomagać jej w kuchni. Spraw aby nasza bohaterka przygotowała oryginalny przepis i tym samym stała się doskonałą kucharką. Wykonuj zadanie zgodnie ze swymi kubkami smakowymi a na pewno wyjdzie coś fajnego.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1716 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Bar Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Pizza Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Słodkie Gry Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Lody Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Warzywa Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Przepisy