Anna Real Cooking - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Anna Real Cooking księżniczka Anna w nietypowym zadaniu w którym będziemy pomagać jej w kuchni. Spraw aby nasza bohaterka przygotowała oryginalny przepis i tym samym stała się doskonałą kucharką. Wykonuj zadanie zgodnie ze swymi kubkami smakowymi a na pewno wyjdzie coś fajnego.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 470 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Torty Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Zupy Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Kanapki Barbie Gry Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gra Deser Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek