Anna Real Cooking | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Anna Real Cooking księżniczka Anna w nietypowym zadaniu w którym będziemy pomagać jej w kuchni. Spraw aby nasza bohaterka przygotowała oryginalny przepis i tym samym stała się doskonałą kucharką. Wykonuj zadanie zgodnie ze swymi kubkami smakowymi a na pewno wyjdzie coś fajnego.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 219 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Zupy Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Lody Gry Kurczak Gra Deser Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Obiad Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Makaron Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Pizza