Anna i Wielkanocne Ciastka | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Anna i Wielkanocne Ciastka – Anna przygotowuje się do Wielkanocy i dziś ma zamiar zrobić z Tobą fajne świąteczne ciasteczka. Zdecyduj co upieczecie, a później wskazuj Annie składniki, które musi dodać, by Wasze małe dzieło się udało. Smacznego!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 765 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Pizza Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Lody Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Obiad Barbie Gry Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Torty Gry Owoce Gry Przepisy Gry Bar Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Kuchnia