Anna i Wielkanocne Ciastka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Anna i Wielkanocne Ciastka – Anna przygotowuje się do Wielkanocy i dziś ma zamiar zrobić z Tobą fajne świąteczne ciasteczka. Zdecyduj co upieczecie, a później wskazuj Annie składniki, które musi dodać, by Wasze małe dzieło się udało. Smacznego!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 756 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Kanapki Gry Zupy Gry Lody Gry Śniadanie Gra Deser Barbie Gry Gry Kurczak Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Torty Gry z Czekoladą