Anna i Wielkanocne Ciastka | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Anna i Wielkanocne Ciastka – Anna przygotowuje się do Wielkanocy i dziś ma zamiar zrobić z Tobą fajne świąteczne ciasteczka. Zdecyduj co upieczecie, a później wskazuj Annie składniki, które musi dodać, by Wasze małe dzieło się udało. Smacznego!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 634 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Obiad Gry Pizza Gry Zupy Gry Owoce Gry Lody Gry Bar Gry Torty Gry Przepisy Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Zarabianie