Anna i Elsa Zapraszają na Grillowanie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Anna i Elsa Zapraszają na Grillowanie (Frozen Sisters BBQ Party) – Gdy słonce mocniej grzeje fajnie jest spędzić czas  ze znajomymi przy dobrym jedzonku. Anna i Elsa organizują przyjęcie w ogrodzie. Grill będzie najlepszy na taka okazję. Pomóż im dobrać ubrania i przygotować to spotkanie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 816 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Bar Barbie Gry Gry Hamburgery Gra Deser Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Zupy Gry Lody Gry Fast Food Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Torty Gotowanie z Sarą