Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Anna i Elsa Zapraszają na Grillowanie (Frozen Sisters BBQ Party) – Gdy słonce mocniej grzeje fajnie jest spędzić czas  ze znajomymi przy dobrym jedzonku. Anna i Elsa organizują przyjęcie w ogrodzie. Grill będzie najlepszy na taka okazję. Pomóż im dobrać ubrania i przygotować to spotkanie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 517 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Pizza Gry Makaron Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Bar Gry Kurczak Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Ciastka Gra Deser Gry Obiad Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Barbie Gry Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Torty