Anna i Elsa Zapraszają na Grillowanie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Anna i Elsa Zapraszają na Grillowanie (Frozen Sisters BBQ Party) – Gdy słonce mocniej grzeje fajnie jest spędzić czas  ze znajomymi przy dobrym jedzonku. Anna i Elsa organizują przyjęcie w ogrodzie. Grill będzie najlepszy na taka okazję. Pomóż im dobrać ubrania i przygotować to spotkanie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 377 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Bar Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Makaron Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Lody Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Torty Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Zupy