Anna Gotuje Spaghetti - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Anna Gotuje Spaghetti (Anna Cooking Spaghetti) – spaghetti bolognese w wykonaniu Anny z Krainy Lodu to po prostu niebo w gębie. W tej grze zobaczycie jak wykonać to klasyczne włoskie danie, natomiast później będziecie mogli przygotować je u siebie w domu według podanego przepisu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 745 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Bar Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Owoce Gry Kurczak Gry Pieczenie Barbie Gry Gra Deser Gry Zupy Gry Warzywa Gry Makaron Gry Fast Food Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Zarabianie