Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Anielska Gra – jesteś aniołem i musisz zebrać jak najwięcej jedzenia. Wszystko co nadaje się do jedzenia zbieraj i zdobywaj punkty. Używaj przycisku ‚A’ – aby strzelać, bo złowrogie krowy będą próbowały Cię zniszczyć. Strzałkami klawiatury poruszasz się w górę i w dół oraz w lewo i w prawo. Unikaj wrogów, zbieraj jedzonko, zdobywaj punkty i wygrywaj!

Sterowanie – używaj klawiszy z klawiatury, strzałek oraz A, aby strzelać.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 6 111 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Pizza Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Torty Gry Bar Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Warzywa Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Lody Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki