Anielska Gra - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Anielska Gra – jesteś aniołem i musisz zebrać jak najwięcej jedzenia. Wszystko co nadaje się do jedzenia zbieraj i zdobywaj punkty. Używaj przycisku ‚A’ – aby strzelać, bo złowrogie krowy będą próbowały Cię zniszczyć. Strzałkami klawiatury poruszasz się w górę i w dół oraz w lewo i w prawo. Unikaj wrogów, zbieraj jedzonko, zdobywaj punkty i wygrywaj!

Sterowanie – używaj klawiszy z klawiatury, strzałek oraz A, aby strzelać.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 6 946 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Bar Gry Kurczak Gra Deser Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gra Ciasto Gry Lody Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Torty