Anielska Gra - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Anielska Gra – jesteś aniołem i musisz zebrać jak najwięcej jedzenia. Wszystko co nadaje się do jedzenia zbieraj i zdobywaj punkty. Używaj przycisku ‚A’ – aby strzelać, bo złowrogie krowy będą próbowały Cię zniszczyć. Strzałkami klawiatury poruszasz się w górę i w dół oraz w lewo i w prawo. Unikaj wrogów, zbieraj jedzonko, zdobywaj punkty i wygrywaj!

Sterowanie – używaj klawiszy z klawiatury, strzałek oraz A, aby strzelać.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 6 523 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bar Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Obiad Gry Przepisy Gra Ciasto Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Lody