Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Anielska Gra – jesteś aniołem i musisz zebrać jak najwięcej jedzenia. Wszystko co nadaje się do jedzenia zbieraj i zdobywaj punkty. Używaj przycisku ‚A’ – aby strzelać, bo złowrogie krowy będą próbowały Cię zniszczyć. Strzałkami klawiatury poruszasz się w górę i w dół oraz w lewo i w prawo. Unikaj wrogów, zbieraj jedzonko, zdobywaj punkty i wygrywaj!

Sterowanie – używaj klawiszy z klawiatury, strzałek oraz A, aby strzelać.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 6 213 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bar Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Kanapki Gra Deser Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Lody Gra Ciasto Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek