Anielska Gra - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Anielska Gra – jesteś aniołem i musisz zebrać jak najwięcej jedzenia. Wszystko co nadaje się do jedzenia zbieraj i zdobywaj punkty. Używaj przycisku ‚A’ – aby strzelać, bo złowrogie krowy będą próbowały Cię zniszczyć. Strzałkami klawiatury poruszasz się w górę i w dół oraz w lewo i w prawo. Unikaj wrogów, zbieraj jedzonko, zdobywaj punkty i wygrywaj!

Sterowanie – używaj klawiszy z klawiatury, strzałek oraz A, aby strzelać.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 6 749 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Kanapki Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Torty Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Lody Gry Zręcznościowe