Amerykański Smak | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Amerykański Smak – w tej grze poznasz prawdziwy smak Ameryki. A jak smakuje Ameryka? Oczywiście najlepiej jej smak odda Wam pyszny hamburger. Wykonujcie instrukcje podane w grze, a poznacie przepis na pysznego hamburgera, którego będziecie mogli przyrządzić u siebie w domu. Na początek kroimy ogórka. Klikamy myszką na kółka i trzymając wciśnięty lewy przycisk myszki przeciągamy ją w dół. Pamiętajcie, że w lewym górnym rogu upływa czas na wykonanie każdej czynności, a więc nie ma co zwlekać. Smacznego!

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką po wyznaczonych polach.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.7/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 5 668 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Bar Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Obiad Gry Torty Gra Ciasto Gra Deser Gry Zupy Gry Hamburgery