Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Amerykański Smak – w tej grze poznasz prawdziwy smak Ameryki. A jak smakuje Ameryka? Oczywiście najlepiej jej smak odda Wam pyszny hamburger. Wykonujcie instrukcje podane w grze, a poznacie przepis na pysznego hamburgera, którego będziecie mogli przyrządzić u siebie w domu. Na początek kroimy ogórka. Klikamy myszką na kółka i trzymając wciśnięty lewy przycisk myszki przeciągamy ją w dół. Pamiętajcie, że w lewym górnym rogu upływa czas na wykonanie każdej czynności, a więc nie ma co zwlekać. Smacznego!

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką po wyznaczonych polach.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.7/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 5 469 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Kanapki Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Obiad Gra Ciasto Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Pizza Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Hamburgery Gra Deser Gry Ciastka