Amerykański Smak - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Amerykański Smak – w tej grze poznasz prawdziwy smak Ameryki. A jak smakuje Ameryka? Oczywiście najlepiej jej smak odda Wam pyszny hamburger. Wykonujcie instrukcje podane w grze, a poznacie przepis na pysznego hamburgera, którego będziecie mogli przyrządzić u siebie w domu. Na początek kroimy ogórka. Klikamy myszką na kółka i trzymając wciśnięty lewy przycisk myszki przeciągamy ją w dół. Pamiętajcie, że w lewym górnym rogu upływa czas na wykonanie każdej czynności, a więc nie ma co zwlekać. Smacznego!

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką po wyznaczonych polach.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.4/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 5 798 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Obiad Gra Ciasto Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Kurczak Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Słodkie Gry Gry Makaron Gra Deser Gry Kuchnia Gry Śniadanie