Amerykański Smak - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Amerykański Smak – w tej grze poznasz prawdziwy smak Ameryki. A jak smakuje Ameryka? Oczywiście najlepiej jej smak odda Wam pyszny hamburger. Wykonujcie instrukcje podane w grze, a poznacie przepis na pysznego hamburgera, którego będziecie mogli przyrządzić u siebie w domu. Na początek kroimy ogórka. Klikamy myszką na kółka i trzymając wciśnięty lewy przycisk myszki przeciągamy ją w dół. Pamiętajcie, że w lewym górnym rogu upływa czas na wykonanie każdej czynności, a więc nie ma co zwlekać. Smacznego!

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką po wyznaczonych polach.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.4/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 6 169 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gra Deser Gry Owoce Gry Fast Food Gra Ciasto Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Makaron Gry Torty Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Bar Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Lody Gry Pieczenie Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka