Amerykańska Szarlotka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Amerykańska Szarlotka – czy często zdarza się Wam widzieć w filmach pachnące ciasto? Zazwyczaj jest to właśnie szarlotka z pięknym wzorkiem na górze i posypką z cukru pudru. Już teraz możecie udekorować swoją szarlotkę. Wybierzcie kremowe dodatki, owoce, kawałki owoców na talerz oraz specjalne wzorki górnej części ciasta. Udanej zabawy!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 7 763 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Lody Gry Warzywa Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Ciastka Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Przepisy Słodkie Gry Barbie Gry Gry Owoce Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Makaron