Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Aksamitna Rozkosz – podążaj za wskazówkami Sary, a poznasz przepis na aksamitne ciasto, które rozpływa się w ustach. Postaraj się wykonać wszystkie czynności szybko, a otrzymasz punkty bonusowe. Udanej zabawy!

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 23)
Grano już: 9164 razy
Zobacz także:
Gry Pieczenie Ciast, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Pizza Gry Torty Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Owoce Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Hamburgery Gra Deser Barbie Gry Gry Warzywa