Akademia Gotowania: Babeczki Elsy | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Akademia Gotowania: Babeczki Elsy – w tej akademii nigdy nie będziecie się nudzić! Na początku odnajdźcie wszystkie składniki, które później wykorzystacie do upieczenia babeczek. Strzałki pokażą wam po kolei wszystkie czynności, abyście szybko przeszli do ostatniego etapu gry – ozdabiania! Wasze babeczki szybko przemienią się w postaci z Krainy Lodu!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 3 035 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Bar Gry Zarabianie Gry Przepisy Barbie Gry Gry Torty Gry Obiad Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Owoce Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Pizza Gry Kanapki Gra Deser Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Lody Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe