Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Akademia Gotowania: Babeczki Elsy – w tej akademii nigdy nie będziecie się nudzić! Na początku odnajdźcie wszystkie składniki, które później wykorzystacie do upieczenia babeczek. Strzałki pokażą wam po kolei wszystkie czynności, abyście szybko przeszli do ostatniego etapu gry – ozdabiania! Wasze babeczki szybko przemienią się w postaci z Krainy Lodu!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 750 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gry Torty Gry Owoce Gry Przepisy Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Zupy Gry Lody Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie