Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Akademia Gotowania: Babeczki Elsy – w tej akademii nigdy nie będziecie się nudzić! Na początku odnajdźcie wszystkie składniki, które później wykorzystacie do upieczenia babeczek. Strzałki pokażą wam po kolei wszystkie czynności, abyście szybko przeszli do ostatniego etapu gry – ozdabiania! Wasze babeczki szybko przemienią się w postaci z Krainy Lodu!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 619 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Barbie Gry Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Pizza Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Torty Gry Bar Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Lody Gry Warzywa Gry Przepisy