Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Akademia Gotowania: Babeczki Elsy – w tej akademii nigdy nie będziecie się nudzić! Na początku odnajdźcie wszystkie składniki, które później wykorzystacie do upieczenia babeczek. Strzałki pokażą wam po kolei wszystkie czynności, abyście szybko przeszli do ostatniego etapu gry – ozdabiania! Wasze babeczki szybko przemienią się w postaci z Krainy Lodu!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 299 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Lody Gry Obiad Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Pizza Gry Bar Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Barbie Gry Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Makaron Gry Ciastka Gry z Czekoladą Słodkie Gry