Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Akademia Gotowania: Babeczki Elsy – w tej akademii nigdy nie będziecie się nudzić! Na początku odnajdźcie wszystkie składniki, które później wykorzystacie do upieczenia babeczek. Strzałki pokażą wam po kolei wszystkie czynności, abyście szybko przeszli do ostatniego etapu gry – ozdabiania! Wasze babeczki szybko przemienią się w postaci z Krainy Lodu!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2319 razy
Zobacz także:
Gry Pieczenie Ciast, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Bar Gry Pizza Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Lody Gry Kurczak Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Torty Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Barbie Gry Gra Deser Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Fast Food